Prispevki filtrirani po datumu: torek, 26 februar 2013
torek, 26 februar 2013 12:52

Znan razpored tekem za EuroBasket 2013

EuroBasket 2013 logoRazpored je dokončen, tekme prvega dela v štirih slovenskih mestih: v Celju, na Jesenicah, v Kopru in v Ljubljani, pa bodo potekale v treh terminih in sicer ob 14.30, 17.45 in 21.00.

Privrženci domače izbrane vrste, ki jih bo prav gotovo največ, si boste lahko vse tekme slovenske reprezentance v celjski dvorani ogledali v najbolj atraktivnem večernem terminu (21.00). Slovenija bo ob 21.00 igrala tudi vse tekme morebitnega drugega dela, četrtfinala in polfinala. 

 

 

 

 eurobasket-vstopnice

04.09.2013

A/2 
14:30 
Izrael --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Velika Britanija

 

B/1 
14:30 
Latvija --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Bosna in Hercegovina

 

C/1 
14:30 
Gruzija --
Celje, SLO
Celje Arena
Poljska

 

D/1 
14:30 
Turčija --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Finska

 

A/1 
17:45 
Belgija --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Ukrajina

 

B/3 
17:45 
Makedonija --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Črna Gora

 

C/3 
17:45 
Španija --
Celje, SLO
Celje Arena
Hrvaška

 

D/2 
17:45 
Švedska --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Grčija

 

A/3 
21:00 
Francija --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Nemčija

 

B/2 
21:00 
Srbija --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Litva

 

C/2 
21:00 
Češka --
Celje, SLO
Celje Arena
Slovenija

 

D/3 
21:00 
Rusija --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Italija

 

05.09.2013

A/4 
14:30 
Ukrajina --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Izrael

 

B/5 
14:30 
Črna Gora --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Latvija

 

C/5 
14:30 
Hrvaška --
Celje, SLO
Celje Arena
Gruzija

 

D/4 
14:30 
Finska --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Švedska

 

A/5 
17:45 
Nemčija --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Belgija

 

B/4 
17:45 
Bosna in Hercegovina --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Srbija

 

C/4 
17:45 
Poljska --
Celje, SLO
Celje Arena
Češka

 

D/5 
17:45 
Italija --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Turčija

 

A/6 
21:00 
Velika Britanija --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Francija

 

B/6 
21:00 
Litva --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Makedonija

 

C/6 
21:00 
Slovenija --
Celje, SLO
Celje Arena
Španija

 

D/6 
21:00 
Grčija --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Rusija

 

06.09.2013

A/7 
14:30 
Nemčija --
Ljubljana, SLO
Ukrajina

 

B/7 
14:30 
Črna Gora --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Bosna in Hercegovina

 

A/9 
17:45 
Belgija --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Velika Britanija

 

B/9 
17:45 
Latvija --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Litva

 

A/8 
21:00 
Francija --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Izrael

 

B/8 
21:00 
Makedonija --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Srbija

 

07.09.2013

C/8 
14:30 
Španija --
Celje, SLO
Celje Arena
Češka

 

D/8 
14:30 
Rusija --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Švedska

 

C/7 
17:45 
Hrvaška --
Celje, SLO
Celje Arena
Poljska

 

D/7 
17:45 
Italija --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Finska

 

C/9 
21:00 
Gruzija --
Celje, SLO
Celje Arena
Slovenija

 

D/9 
21:00 
Turčija --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Grčija

 

08.09.2013

 

A/11 
14:30 
Velika Britanija --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Nemčija

 

B/10 
14:30 
Bosna in Hercegovina --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Makedonija

 

C/10 
14:30 
Poljska --
Celje, SLO
Celje Arena
Španija

 

D/10 
14:30 
Finska --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Rusija

 

A/10 
17:45 
Ukrajina --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Francija

 

B/12 
17:45 
Srbija --
Jesenice, SLO
Latvija

 

C/12 
17:45 
Češka --
Celje, SLO
Celje Arena
Gruzija

 

D/11 
17:45 
Grčija --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Italija

 

A/12 
21:00 
Izrael --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Belgija

 

B/11 
21:00 
Litva --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Črna Gora

 

C/11 
21:00 
Slovenija --
Celje, SLO
Celje Arena
Hrvaška

 

D/12 
21:00 
Švedska --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Turčija

 

09.09.2013

 

A/13 
14:30 
Velika Britanija --
Ljubljana, SLO
Ukrajina

 

B/14 
14:30 
Latvija --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Makedonija

 

C/14 
14:30 
Gruzija --
Celje, SLO
Celje Arena
Španija

 

D/13 
14:30 
Grčija --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Finska

 

A/15 
17:45 
Nemčija --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Izrael

 

B/13 
17:45 
Litva --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Bosna in Hercegovina

 

C/15 
17:45 
Hrvaška --
Celje, SLO
Celje Arena
Češka

 

D/15 
17:45 
Italija --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Švedska

 

A/14 
21:00 
Belgija --
Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Francija

 

B/15 
21:00 
Črna Gora --
Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Srbija

 

C/13 
21:00 
Slovenija --
Celje, SLO
Celje Arena
Poljska

 

D/14 
21:00 
Turčija --
Koper, SLO
Bonifika Arena
Rusija

 

11.09.2013

E/1 
 
 
Ekipa(B/3) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(A/1)

 

E/2 
 
 
Ekipa(B/2) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(A/2)

 

E/3 
 
 
Ekipa(A/3) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(B/1)

 

12.09.2013

F/1 
 
 
Ekipa(D/3) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(C/1)

 

F/2 
 
 
Ekipa(D/2) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(C/2)

 

F/3 
 
 
Ekipa(C/3) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(D/1)

 

 

13.09.2013

E/4 
 
 
Ekipa(A/1) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(B/2)

 

E/5 
 
 
Ekipa(B/3) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(A/3)

 

E/6 
 
 
Ekipa(A/2) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(B/1)

 

 

14.09.2013

F/4 
 
 
Ekipa(C/1) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(D/2)

 

F/5 
 
 
Ekipa(D/3) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(C/3)

 

F/6 
 
 
Ekipa(C/2) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(D/1)

 

15.09.2013

E/7 
 
 
Ekipa(B/1) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(A/1)

 

E/8 
 
 
Ekipa(A/2) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(B/3)

 

E/9 
 
 
Ekipa(B/2) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(A/3)

 

 

16.09.2013

F/7 
 
 
Ekipa(D/1) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(C/1)

 

F/8 
 
 
Ekipa(C/2) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(D/3)

 

F/9 
 
 
Ekipa(D/2) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(C/3)

 

 

18.09.2013

79/A 
 
 
Ekipa(E/1) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(F/4)

 

80/A 
 
 
Ekipa(E/2) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(F/3)
 
 

 

19.09.2013

81/A 
 
 
Ekipa(F/1) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(E/4)

 

82/A 
 
 
Ekipa(F/2) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Ekipa(E/3)

 

83/A 
 
 
Poraženec (79) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Poraženec (82)

 

20.09.2013

84/A 
 
 
Poraženec (80) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Poraženec (81)

 

85/A 
 
 
Zmagovalec (79) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Zmagovalec (82)

 

86/A 
 
 
Zmagovalec (80) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Zmagovalec (81)

 

 

21.09.2013

87/A 
 
 
Poraženec (83) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Poraženec (84)

 

88/A 
 
 
Zmagovalec (83) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Zmagovalec (84)

 

 

22.09.2013

89/A 
 
 
Poraženec (85) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Poraženec (86)

 

90/A 
 
 
Zmagovalec (85) --
Ljubljana, SLO
Stozice Arena
 
Zmagovalec (86)

 

Objavljeno v Novice